Онлайн Ігри

Кращі ігри

10 найпопулярніших ігор

Найпопулярніші ігри в інтернеті

Кращі ігри в Інтернеті, які є найбільш популярні ігри для створення кращих безкоштовних ігор в мережі. Це рейтинг з кращих ігор в інтернеті, ігри, які були зіграні більше разів. Наш сайт мережі присутній на весь світ, і він має тисячі відвідувачів і учасників кожен день, так що ми створюємо наш топ з реальними даними. Тут ви самі популярні зміст і ті, які більше людей, встановили на своїх комп'ютерах, тому що наше вміст вільних і придатних для всіх операційних системах комп'ютерів, які насправді є найпоширенішими. Брати участь у цьому рейтингу з іграми і ваші голоси, як оцінка та обмін ігор в соціальних мережах.

Кращі Ігри

Найпопулярніша гра в Інтернеті:

Повідомлення!
Голосувати!
частка!
Delicious
традиційний пасьянс ГРАТИ ►

(пасьянс)

146223 раз грав !
3

Цей безкоштовний онлайн гра приносить традиційний пасьянс на комп'ютері. Одиночній грі. У вас є кілька колоди карт з відкритою карті видно. Ви повинні поставити карти в чотири стопки верхню, які є костюми в колоді. Ви повинні почати з одного і працювати в зростаючому порядку з номерами платіжних карт, в кінець з картою короля. Мета гри полягає в тому, щоб помістити всі карти з грою в грудях зверху. Якщо у вас скінчилися карти на екрані ви виграєте гру. І що ви весело ви тільки трохи.

5 кульок в лінію ГРАТИ ►

(М\'яч)

423702 раз грав !
6

У цій грі Є кулі різних кольорів, і вам доведеться перемістити кульки тим, що 5 або більше кульок одного й того ж кольору з'єднані по прямій лінії, так що кулі будуть знищені. Лінія може бути горизонтальній, вертикальній або діагоналі. Після кожного ходу, нові кульки будуть сформовані. Ви втратите, якщо гру весь борт наповнений кульками.

пасьянс ГРАТИ ►

(пасьянс)

57556 раз грав !
3

Цей безкоштовний онлайн пасьянс повертає життя до комп'ютера. Щоб убити ті часи мертвих, взяти пасьянс і розважатися. Ви повинні поставити карти в порядку. Ви повинні почати з тузом, потім два, три і так далі. Покладіть всі номери в порядку і закінчується з фігурами колоди карт. Ігри сортування букв числами. Карти, які Ви вже багато і повинні піти видалення карти, щоб піти подивитися необхідні карти. Пасьянс карткова гра грати поодинці на комп'ютері через Інтернет.

Кулі квітів ГРАТИ ►

(Різдво)

1213401 раз грав !
5

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше група, тим більше очок ви набрали з його руйнування, якщо ви отримуєте достатню кількість очок ви витратили на наступний рівень. Ви повинні видалити групи куль з тим же кольором і тим самим, маючи кульки падіння. Мета полягає в тому, щоб спробувати усунути всі кулі у вас на екрані, щоб перейти на наступний рівень. Спробуйте, що групи якомога більше, щоб заробити більше очок при кожному русі.

Тетрис із кольорових кульок ГРАТИ ►

(М\'яч)

300563 раз грав !
4

Ця гра схожа на тетрис, але з кульок одного кольору. Кожен раз, 3 кульки з'явиться, і ви можете обертати кульки або знижується до переходу їх у групу для паль їх. Коли 4 або більше кульок одного кольору з'єднані, кулі будуть знищені. Коли кульки стають нестабільними, вони будуть викинуті вниз, у результаті чого позиції кульки важко передбачити, і гра є більш складним завданням. Використовуйте ліву та праву клавіші зі стрілками, щоб перемістити падіння куль, скористайтеся стрілками вгору та вниз, щоб повернути їх і натиснути пробіл, щоб виключити падіння кульок.

Suduko по діагоналі ГРАТИ ►

(Судоку)

64843 раз грав !
4

Заповніть квадратів з 1 - 9 за наступними правилами: 1. Числа в кожному рядку або стовпці або діагоналі не повинні повторити 2. Цифри в кожній групі 3x3 (оточений товстими лініями) не повинні повторювати

Снукер майстер ГРАТИ ►

(Снукер)

266220 раз грав !
5

Якщо ви хочете пограти в більярд, у цій онлайн-грі ви можете грати в популярні 8 гру з м'ячем. Спосіб гри цього відеогрі цілком адекватний дійсності. Мета полягає в тому, щоб покласти в отвори всі кулі одного і того ж типу, і, нарешті, кишеню 8 м'яча в отвір навпроти останнього м'яча, який отримав. Щоб пограти в більярд, виберіть білий куля з лівою кнопкою миші і помістіть його в потрібне місце для пострілу. Перемістити мишу, щоб прицілитися, натисніть і утримуйте ліву кнопку і відпустити, щоб відбити м'яч з потрібною силою. Якщо ви прагнете добре, можливо, отримати, щоб зробити деякі карамболь і покласти кілька куль в одному кадрі.

Crash team racing ГРАТИ ►

(Гонки)

62400 раз грав !
7

Великий онлайн грі Crash Bandicoot, з флеш-версію популярного Racing Team Crash, відеоігор PlayStation в 1999 році. Тепер Ви можете насолоджуватися божевільні гонки з Crash Bandicoot і його друзів. Ви тільки повинні використовувати клавіші зі стрілками на диску вашого картинг найкраще, що ви можете і досягти першого місця, вигравши ваших опонентів. Якщо ви любите двигуна і машини, ми рекомендуємо сайт: Прокат Авто за кращі автомобілі з низькими цінами.

Шахи онлайн ГРАТИ ►

(Мозок)

96287 раз грав !
5

Шахи онлайн ігри! Постарайтеся, щоб виграти цю онлайн гру і отримати кінець короля противника. Інструкції: грається на дошці 8x8 з 64 квадратів. Спочатку кожен гравець (один граючи білими фігурами і один з чорними фігурами) контроль 16 штук: один король, один ферзь, дві тури, два коня, два слона, і вісім пішаків. Мета гри полягає в тому, щоб поставити мат королю супротивника так, що король перебуває під загрозою, і немає ніякого способу, щоб зробити ще один крок, не вмираючи. Ви граєте проти комп'ютера. Показати свою майстерність!

Поцілунок няня ГРАТИ ►

(няня)

88229 раз грав !
6

У цій безкоштовної онлайн грі ви в підлітковому віці. Ви повинні отримати, щоб поцілувати нянею. Натисніть для всіх можливих елементів сцени, і зробили реакцію комбо речі.