Онлайн Ігри

Кращі ігри

10 найпопулярніших ігор

Найпопулярніші ігри в інтернеті

Кращі ігри в Інтернеті, які є найбільш популярні ігри для створення кращих безкоштовних ігор в мережі. Це рейтинг з кращих ігор в інтернеті, ігри, які були зіграні більше разів. Наш сайт мережі присутній на весь світ, і він має тисячі відвідувачів і учасників кожен день, так що ми створюємо наш топ з реальними даними. Тут ви самі популярні зміст і ті, які більше людей, встановили на своїх комп'ютерах, тому що наше вміст вільних і придатних для всіх операційних системах комп'ютерів, які насправді є найпоширенішими. Брати участь у цьому рейтингу з іграми і ваші голоси, як оцінка та обмін ігор в соціальних мережах.

Кращі Ігри

Найпопулярніша гра в Інтернеті:

Повідомлення!
Голосувати!
частка!
Delicious
традиційний пасьянс ГРАТИ ►

(пасьянс)

67000 раз грав !
3

Цей безкоштовний онлайн гра приносить традиційний пасьянс на комп'ютері. Одиночній грі. У вас є кілька колоди карт з відкритою карті видно. Ви повинні поставити карти в чотири стопки верхню, які є костюми в колоді. Ви повинні почати з одного і працювати в зростаючому порядку з номерами платіжних карт, в кінець з картою короля. Мета гри полягає в тому, щоб помістити всі карти з грою в грудях зверху. Якщо у вас скінчилися карти на екрані ви виграєте гру. І що ви весело ви тільки трохи.

5 кульок в лінію ГРАТИ ►

(М\'яч)

367582 раз грав !
6

У цій грі Є кулі різних кольорів, і вам доведеться перемістити кульки тим, що 5 або більше кульок одного й того ж кольору з'єднані по прямій лінії, так що кулі будуть знищені. Лінія може бути горизонтальній, вертикальній або діагоналі. Після кожного ходу, нові кульки будуть сформовані. Ви втратите, якщо гру весь борт наповнений кульками.

Кулі квітів ГРАТИ ►

(Різдво)

1188734 раз грав !
5

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше група, тим більше очок ви набрали з його руйнування, якщо ви отримуєте достатню кількість очок ви витратили на наступний рівень. Ви повинні видалити групи куль з тим же кольором і тим самим, маючи кульки падіння. Мета полягає в тому, щоб спробувати усунути всі кулі у вас на екрані, щоб перейти на наступний рівень. Спробуйте, що групи якомога більше, щоб заробити більше очок при кожному русі.

покласти червоні більярдні кулі ГРАТИ ►

(Снукер)

116271 раз грав !
6

У цьому симуляторі більярдним столом ви повинні поставити всі червоні кулі в отвори по кутах. Це он-лайн гра призначена для одного гравця, так розроблені в меншу таблицю тільки з чотирма отворами. Це спрощена версія снукеру, англійська версія гри в більярд. Килимок, на якому проходить гра зелений, традиційний колір у світі більярда. Також червоні кулі дуже поширені у грі в снукер. Якщо ви хочете навчитися грати, ви можете практикувати з цієї онлайн-грі.

Людина-павук проти отрути ГРАТИ ►

(Людина-павук)

1978842 раз грав !
6

Те, що ви хочете грати павук? У цій грі ви можете вибрати, якщо ви хочете бути павук або будь-який інший герой у боротьбі зі смертю в трьох вимірах. Ви повинні брати участь в боротьбі між двома супергероїв, за допомогою клавіатури штовхати ногами, штампування, стрибки або кидати кулі енергії. У вас є різні повноваження, які можна використовувати для боротьби. Ви повинні бити супротивника. Ви можете вибрати потрібний символ, щоб грати, і ви можете налаштувати на свій смак. Бій добре, починається боротьба.

Crash team racing ГРАТИ ►

(Гонки)

46681 раз грав !
7

Великий онлайн грі Crash Bandicoot, з флеш-версію популярного Racing Team Crash, відеоігор PlayStation в 1999 році. Тепер Ви можете насолоджуватися божевільні гонки з Crash Bandicoot і його друзів. Ви тільки повинні використовувати клавіші зі стрілками на диску вашого картинг найкраще, що ви можете і досягти першого місця, вигравши ваших опонентів. Якщо ви любите двигуна і машини, ми рекомендуємо сайт: Прокат Авто за кращі автомобілі з низькими цінами.

Грати на фортепіано ГРАТИ ►

(Музика)

137028 раз грав !
3

У цій музиці гри, вам доведеться грати на піаніно, щоб складати мелодії рок. Щоб грати на піаніно, ви імпульсу ліву кнопку миші ключ і зміни інших ключових піаніно, при переміщенні миші.

Поцілунок няня ГРАТИ ►

(няня)

75387 раз грав !
6

У цій безкоштовної онлайн грі ви в підлітковому віці. Ви повинні отримати, щоб поцілувати нянею. Натисніть для всіх можливих елементів сцени, і зробили реакцію комбо речі.

пасьянс ГРАТИ ►

(пасьянс)

33090 раз грав !
3

Цей безкоштовний онлайн пасьянс повертає життя до комп'ютера. Щоб убити ті часи мертвих, взяти пасьянс і розважатися. Ви повинні поставити карти в порядку. Ви повинні почати з тузом, потім два, три і так далі. Покладіть всі номери в порядку і закінчується з фігурами колоди карт. Ігри сортування букв числами. Карти, які Ви вже багато і повинні піти видалення карти, щоб піти подивитися необхідні карти. Пасьянс карткова гра грати поодинці на комп'ютері через Інтернет.

Грати на фортепіано онлайн ГРАТИ ►

(Музика)

200963 раз грав !
3

Симулятор грати на фортепіано в Інтернеті, що дозволяє грати ключі з тільки торкаючись клавіш лист на клавіатурі, і доторкнутися до її звук, схожий на реальному фортепіано. Безкоштовний емулятор грати на фортепіано на комп'ютері з реальним звук піаніно. Ви можете використовувати клавіші на клавіатурі або натисніть ліву кнопку миші на віртуальних клавіш і музичні ноти дійсно звуку. Використовуйте цю гру на практиці з музичні ноти, ноти і грати все, що ви хочете музику. Веселощі і освіту в одній діяльності.